ULURU - semináře rozvoje osobnosti | aktivizace vnitřních rezerv

přeskoč menu

Zprávy pro absolventy

Knihovna Uluru

Pro absolventy seminářů je k dispozici knihovna se spoustou moudrých myšlenek. Mrkněte se, co v ní najdete a domluvte se s Marií, kdy si co vypůjčíte. Navíc je to pro vás zdarma :-)

DoPísek


Moji milí přátelé a příznivci ULURU,

Přijměte náš pozdrav a vzpomínku na pěkné chvíle s vámi. Tato stránka je o vás a pro vás a naleznete zde především aktuální verzi našeho DoPísku

Proč jsme pro náš pravidelný občasník zvolili tento název?

Kde jsme si nejraději hráli, když jsme byli malí? Víte čím je obklopena celá hora Uluru uprostřed Austrálie? No přece krásným oranžovým pískem.

Posílám velikého rozsochatého chlupáče a přeju vám to nejlepší ve všem, co děláte s láskou a pro dobro všech. @Dana

Abychom nezapomněli, přejeme Vám všem jenom to nejlepší do nového roku (podívejte se na naše přání @ :-)

MÁTE-LI NOVÝ MAIL, MOBIL apod., a nebo nechcete-li zprávy od nás dostávat, DEJTE NÁM, PROSÍM, VĚDĚT!!! Chcete-li být v našem adresáři a dostávat Ulurácké zajímavosti, podle zákona o ochraně osobních dat je nutno, abyste si vytiskli, vyplnili a poslali nám poštou evidenční lísteček. Nezbytný to doplněk stravy našeho úředního šimlíčka (ti, kteří už v adresáři jsou, dostanou většinou DoPísek poštou. Pokud ne, tak se nám ozvěte,ať probudíme skřítky, kteří mají zajišťovat spojení :-).

Rádi sem taky zařadíme vaše vlastní příběhy (příběh 1, příběh 2), které budou odrážet vaše zkušenosti s uplatňováním konkrétních technik ze semináře ve vašem každodenním životě. Pošlete-li je přímo ve formátu MS Word, ušetříte nám spoustu práce.

Budeme vám sem průběžně dávat i něco pro potěšení - Výlet, motýl, rozšíření vhedu rovnic, Austrálie, KunstArt, pohlazení, básničky, citáty, úryvky z knih a jiné moudrosti, které nám pošlete.

Chcete na tuto stránku doplnit ještě nějakou informaci? Jakou? Napište nám :-)

Děkujeme, děkujeme, děkujeme,... vám všem, kteří pomáháte - pracujete v operačních týmech, šíříte informace, rozmnožujete materiály, staráte se o knihovnu, zajišťujete místa a semináře na objednávku, děláte palivce, pokračovací semináře atd.

Jedině díky vaší obětavé práci je naše společná činnost vůbec možná.

Děkujeme také vám, kteří nám poskytujete materiální a duchovní podporu (poštovní známky, obálky, papíry, spousty energie a pomoc ostatním v průběhu seminářů i mezi nimi). Kdo se chcete jakkoli zapojit do práce nebo máte nějaký nápad jak pomoci či přispět, ozvěte se nám.

Chcete-li, máme naše skvělé, dlouho očekavané CDčko Otvírání. Je na něm autoportrét a relaxace. Bylo nahráno na semináři Aktivizace vnitřních rezerv v říjnu 2003 v Brně.

Autoportrét je velmi účinná technika vlastního zdokonalování ve zvoleném směru. Při relaxaci uvolníme tělo, zpomalíme a jsme schopni důkladné regenerace celého organismu. Vede nás k efektivnějšímu učení, zlepšení zdraví a podstatně hlubšího poznávání jak sebe, tak svého okolí. Pravidelné používání obou technik pomáhá využít našich vnitřních rezerv a dosahování našich cílů. Celá tato úžasnost stoji pouze 129 korunek.

Na četné dotazy vám můžeme sdělit, že stále ještě máme v omezeném množství videokazetu z Cesty ohněm (viz Duhová cesta), stojí 228 korun. K plnému využití obou materiálů je velmi důležité mít i informace alespoň ze základnáho semináře Aktivizace vnitřních rezerv (termíny viz níže).

Těšíme se na vás zase kdekoli na semináři (viz termíny) a posíláme vám velkého chlupáče (mimochodem v elekronické podobě se chlupáč značí takto @ - viz návod)

Opravdu Váš
tým Uluru


V létě nás opustil jeden z těch, kdo ULURU pamatují od začátků, náš děda Štěpán, tatínek a přítel z nejbližších...

Štěpán Koláček *1930 †2011

Byl ozdobou řady akcí i seminářů, hlavně Hudby v nás i poslední devítiměsíční Cesty k sobě. Naposledy s námi ještě strávil minulý týden v Šemíkovicích, kde si užil sluníčka a svého milovaného táboření. Se všemi se rozloučil a odešel tiše, smířený a vyrovnaný, obklopen svými nejbližšími.

Už se nedočkal 19. srpna svatby své vnučky Blanky, stejně tak už nám nikdy nezazpívá žádnou písničku ani nenapíše básničku... Avšak ty, které nám tu zanechal, budeme opatrovat, číst, hrát a zpívat, dokud nám bude přáno. V těch jeho vzácných slůvkách je totiž uložen odraz duše člověka, který nám je psal a zpíval. Člověka vnímavého a nadmíru citlivého.

Vždy nám zůstane v srdcích ten laskavý, moudrý a noblesní muž s dobrým srdcem, který se nestyděl plakat a nikdy nikoho nezarmoutil. Velký chlap s něžnou romantickou duší i s darem moudrého a laskavého humoru. Tam nahoře teď budou mít hodně veselo, zato nám tady po něm bude dlouho smutno...

Dědečku Štěpáne milý,
neodešel jsi od nás, jenom jsi odešel dříve, než my. Však ty už teď víš... Díky za to, že jsme tě měli a vlastně navždycky máme.
Budeš nám tu chybět, a to tedy prosím pěkně moc. P. S. Měj se tam kouzelně, zasloužíš si to, jako málokdo

nahoru

© 2004, ULURU s.r.o., všechna práva vyhrazena.
Web vytvořil Jan Řezáč, www.filosof.biz

Další informace na adrese: ULURU s.r.o.,
Kosikova 2/5, 628 00 Brno
Mobil (Dana): 603 42 43 44,
mobil (Luděk): 604 23 16 80
Fax: (fa ML) 544 213 411
e-mail: uluru.bo@atlas.cz