ULURU - semináře rozvoje osobnosti | aktivizace vnitřních rezerv

přeskoč menu

FAQ - Často kladené dotazy

Otázka: A to vycházíte z nějaké knížky?

Odpověď: Vycházíme pochopitelně z celé rady knih, část z nich je u nás v knihovně (viz knihovna). Mnoho z těchto znalostí je starších, než náš letopočet. Jsou to často skrývané vědomosti, dovednosti a tajemství úspěchu, předávané v chrámech či královských rodinách z generace na generaci. Seminář nám však muže ušetřit i léta studia knih!
Často je největším obohacením i náhodně vyslovená poznámka či otázka někoho ze zúčastněných, která nám ušetří dlouhé pátrání v knihách, encyklopediích či lexikonech. Využijeme zde totiž energie a znalostí nejenom lektorů, ale i vědomostí a nadání všech účastníků, kteří se ne náhodou sešli s námi ve stejném termínu.

Otázka: No jo, ale kde na to mám vzít čas?

Odpověď: Zvažte, zda to, co byste jinak dělal/a opravdu stojí za to, abyste tuto příležitost propásl/a a čekal/a další 3 měsíce či půl roku do dalšího semináře.
Nedá se dokonce vyloučit, že za tu dobu Vaše odhodlání vychladne. Dostanete se pak do stejné situace, jako někteří naši absolventi, když říkají: "Já jsem se sem chystal/a už dávno. Kdybych věděl/a, kolik jsem si mohl/a ušetřit času, tak bych ho býval/a tím odkládáním neztrácel/a!" Možná jsem si domluvil/a schůzku s kamarády (vezměte je s sebou!) Nebo si říkáte: "Měl/a bych prát, uklízet, psát referát, spravovat kolo, dodělat, co jsem nestihl/a v práci atd. atd."

Záleží na tom, co chci účastí na tomto semináři získat.
Pokud je to : CHCI MÍT VÍCE ČASU NA TO, CO CHCI OPRAVDU DĚLAT, tak to je cíl velmi reálný, který si mohu splnit poměrně jednoduše. Možná, že se zde dozvím, kam se na volný čas chodí. Pokud se pro to rozhodnete, mohou být pro Vás tyto dva dny nejlepší časová investice, kterou jste kdy učinil/a.

Otázka: Já sice chci, ale co když na to nemám peníze?

Odpověď: Odpovězte si poctivě na otázku: Kdyby to byla cena za lék, který mi pomůže od bolesti v mém životě, našel/našla bych na to zdroje? Kdyby to bylo něco, co opravdu hodně chci nebo potřebuji, zaplatil/a bych za to? Tím zjistíte, zda jen hledáte výmluvu, protože ve skutečnosti na seminář nechcete.
Není vyloučeno, že máte jen obavy z neznáma nebo nechut se dále rozvíjet či se o sobě dozvědět něco, co nechcete připustit atd. To je naprosto legální a v tom případě na něj nechoďte a ušetřete si pocit, že jste příliš chudí, abyste si mohli dopřát to, co potřebujete.
Kolikrát vydáme i značné částky za něco, čeho později litujeme. Možná objevíte, že pouze trpíte pocitem nedostatku financí (nedá se vyloučit, že to bude nejenom málo peněz, ale i nedostatek pozornosti, sebedůvěry, ocenění, lásky...)
Je-li to ve Vašem případě obava, abyste se nespálili a neinvestovali do něčeho, co Vám nic nedá, nabízíme Vám možnost přijít zcela nezávazně na první 1-2 hodiny zjistit o co jde, případně najít nějaké řešení pro svou vlastní situaci. Potom se můžete rozhodnout, zda zůstanete a nebo odejdete, protože to pro Vás třeba ještě není. Je to často rozhodnutí o tom, zda sebou chcete dále nechat čímkoliv/kýmkoliv vláčet nebo už vzít život do vlastních rukou. Má-li Vám však seminář skutečně pomoci, musí mít pro Vás skutečnou hodnotu! A vězte, že co nic nestojí, za nic nestojí.

Otázka: Chci se jen zeptat, jestli se na semináři Aktivizace vnitřních rezerv spí (je tedy třeba mít spacák), a nebo se večer po skončení odchází domů (jsem z Brna).

Odpověď: Diky za ten dotaz :-) nase doporuceni je si ten spacak s karimatkou vzit... (mame kamaradku, ktera si dokonce nosi duchnu, protoze spacaky nema rada (a to uz s nami v pohode byla i tyden v prirode).

V sobotu totiz koncivame (nekdy i dost) pozde (zalezi to i na ucastnicich). Uz se stalo vice nez jednou, ze nekdo by tam rad zustal mrzelo ho/ji, ze nemohl/a, protoze si uz domluvil/a neco jineho. My tam vetsinou spime, i kdyz jsme z Brna. Presto, ze je seminar dosti intenzivni, tak se obvykle vecer jeste sedi, povida, zpiva apod. a my si tu sounalezitost chceme uzit :-) Pro ty, kdo jsou unaveni a uz chteji spat tam je pochopitelne stanovena klidna zona.

Lide, kteri s nami pobyvaji casteji rikaji, ze pokud drive odchazeli spat domu, mivali seminar o tretinu az polovinu "kratsi". Taky kdyz se rano vratili, tak meli casto pocit, ze skupina uz byla "jinde" a chvilku jim trvalo, nez se zase znovu "naladili".

Takze nase odpoved zni: Radeji si ho vezmete, i kdyz to neni zadna povinnost. Kdyz se rozhodnete, tak ho nemusite pouzit a pujdete spat domu, avsak KDO JE PRIPRAVEN, NENI PREKVAPEN!

nahoru

© 2004, ULURU s.r.o., všechna práva vyhrazena.
Web vytvořil Jan Řezáč, www.filosof.biz

Další informace na adrese: ULURU s.r.o.,
Kosikova 2/5, 628 00 Brno
Mobil (Dana): 603 42 43 44,
mobil (Luděk): 604 23 16 80
Fax: (fa ML) 544 213 411
e-mail: uluru.bo@atlas.cz